.IRANABNIE.IR
ایران ابنیه، مرجی معتبر جهت استعلام اصالت و استاندارد مصالح ساختمانی

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 90
  • 16 بهمن 1397 - 19:29
  • 668 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد شاه وردی
  • منبع : تسنیم
مشارکت انبوه سازان در طرح مسکن ملی
اخبار ساختمان

مشارکت انبوه سازان در طرح مسکن ملی

نایب رئیس انجمن انبوه‌سازان استان تهران از امضای تفاهمنامه ساخت ۵۰ هزار واحد طرح ملی مسکن طی هفته آینده با وزارت راه و شهرسازی خبر داد.

نایب رئیس انجمن انبوه‌سازان استان تهران از امضای تفاهمنامه ساخت ۵۰ هزار واحد طرح ملی مسکن طی هفته آینده با وزارت راه و شهرسازی خبر داد.
به گزارش اخبار ساختمان، ایرج رهبر در پاسخ به این پرسش که آیا طبق گفته مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران قرار است واحدهای نیمه‌تمام انبوه‌سازان در تهران در قالب طرح ملی مسکن عرضه شود، اظهار کرد:‌ چنین موضوعی مطرح نبوده، اما قرار است هفته آینده تفاهم‌نامه‌ای را با وزارت راه و شهرسازی امضا کنیم.

وی ادامه داد: بر این اساس ساخت تعدادی واحد مسکن در طرح ملی را انبوه‌سازان استان تهران انجام می‌دهند.

وی در پاسخ به این پرسش که قرار است چه تعداد واحد مسکونی در قالب طرح ملی مسکن توسط انبوه‌سازان ساخته شود، گفت:درخواست اولیه ما ساخت ۵۰ هزار واحد در سطح استان تهران ازجمله در تهرانسر است که البته این تعداد ظرفیت افزایش بیش از این رقم را نیز دارد.

نایب‌رئیس انجمن انبوه‌سازان استان تهران تأکید کرد: در این مرحله فعلاً برای ساخت طرح ملی مسکن در استان تهران توسط انبوه‌سازان توافق شده است. در خصوص پروژه‌های نیمه‌تمام اگر شرایط مناسب باشد این احتمال وجود دارد تا انبوه‌سازان این واحدها را در قالب طرح مذکور عرضه کنند.

۲ دیدگاه

  1. محسن نیکوفرد

    بخش آموزش های کاربردی ایران ابنیه بسیار می تواند مفید واقع شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سایت ایران ابنیه می باشد. طراحی و برنامه نویسی: محمد شاه وردی