.IRANABNIE.IR
ایران ابنیه، مرجی معتبر جهت استعلام اصالت و استاندارد مصالح ساختمانی

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
تدوین پروتکل فعالیت‌‌های ساختمانی با اولویت سلامت کارگران

تدوین پروتکل فعالیت‌‌های ساختمانی با اولویت سلامت کارگران

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت که به علت مصوبه دولت در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی جهت حل بحران کرونا درکشور، احتمال تعویق یا توقف عملیات ساختمانی وجود دارد . محمود محمودزاده اظهار کرد که تمامی اقدامات بر اساس پروتکل‌های ستاد ملی مبارزه کرونا انجام می‌شود. طی روزهای آینده در […]

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت که به علت مصوبه دولت در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی جهت حل بحران کرونا درکشور، احتمال تعویق یا توقف عملیات ساختمانی وجود دارد . محمود محمودزاده اظهار کرد که تمامی اقدامات بر اساس پروتکل‌های ستاد ملی مبارزه کرونا انجام می‌شود. طی روزهای آینده در رابطه با این مبحث تصمیم‌گیری خواهد شد و وزارت راه نیز برنامه‌های اصلاحی را برای این موضوع در دست پیگیری دارد.

وی ادامه داد:‌ امیدواریم به زودی مشکلات ناشی از بحران کرونا برطرف شود و بتوان در اولین فرصت با سرعت کارهای ساختمانی را به سرانجام رساند و عقب‌ماندگی‌های ایجاد شده را جبران کرد.

وی افزود این بحران سرعت عملیات ساختمانی را کند کرده، اما دستورالعمل های مختلف برای تداوم کار به روشی بهداشتی در دست تدوین است تا ضمن صرفه‌جویی در زمان، عقب‌ماندگی‌ها جبران گردند. همچنین در هر پروژه ای باید بر اساس خود آن پروژه مسائل را بررسی و حل و فصل کرد. ممکن است در یک پروژه‌ای تیم‌های مختلف و در نوبت‌های مختلف کار کنند که با هم تلاقی نداشته باشند. به همین لحاظ هر کدام از پروژه ها برنامه مخصوص به خود را می‌طلبد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سایت ایران ابنیه می باشد. طراحی و برنامه نویسی: محمد شاه وردی